| gabitzu01 a întrebat:

De 1 saptamana nu reusesc sa mai deschid Facebookul pe laptop, cand vreau sa deschid saiteul imi apare mesajul "No data received". Mentionez ca am conexiune la internet, pot deschide orice site cu exceptia Facebook. Ma puteti ajuta?

6 răspunsuri:
| ursey a răspuns:

Uita-te la data si ora de la laptop si vezi sa fie actuala ca sse poate sa se fi resetat din greseala sau de la un shoc

| Emilyaa a răspuns (pentru ursey):

Am facut si eu asta, si de ce nu a functionat?

| ursey a răspuns (pentru Emilyaa):

Nu stiu ca de obicei de la data si ora se intampla chestia asta nici pe messenger nu intra daca nu ai data corecta

| dreeionut a răspuns:

Verifica.daca data si ora laptop-ului ..sunt corecte...

| Emilyaa a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie, eu am sunat la cei care lucreaza la facebook si am reusit intr-un final sa intru pe facebook... Poti face si tu asta, Eu te sustin...

| Grindei_Andrei_1999 a răspuns:

A patit-o si un prieten, trebuie sa ai data si ora exactesi corecte si o sa vezi ca iti va merge!