| Vlad0700 a întrebat:

De 3 zile nu imi mai porneste Windows-ul (am Win7 ultimate).Imi apare un ecran negru sidoar cursorul.Cand dau restart imi spune sa aleg din StarUp repair Windows si Start Windows normaly.Am dat de o mie de ori pe startup repair dar tot la fel.Acum folosesc BitDefender Rescue Mod ca sa mai intru pe net.Si nu am Windows-ul cumparat crying. Well... FUCK!

1 răspuns:
| AgathaRo a răspuns:

Start normaly sau Use configuration that worked last time. Sau dai ctrl+alt+delete si dai new process : "explorer.exe" fara ghilimele.