| alwayswithyou a întrebat:

De cand mi-am reinstalat Windows-ul (windows 7), sunetul are o problema, deoarece atunci cand ascult de exemplu o melodie, laptop-ul meu parca vibreaza si se aude prea tare bass-ul si nu stiu ce sa mai fac. Am instalat realtek-ul si tot nu se auzea bine, am dezinstalat realtek si tot nu se auzea bine. Ce ar trebui sa fac(cu exceptia sa reinstalez windows-ul)?

2 răspunsuri:
| jabiilord a răspuns:

Mai joacate pe la setarile din realtek.
Il gasesti prin control pannel.
Pentru alte lucruri interesante despre calculatoare poti sa tragi un ochi si aici: http://www.tutorialepc.ro

| N1m3n1 a răspuns:

Update la placa audio