| MJJO a întrebat:

De care taste trebuie sa apas ca sa imi apara emoticoane pe facebook?

DAU FUNDITA!

4 răspunsuri:
| Kyılε a răspuns:

Dupa ce dai pe conversatie, chiar acolo in dreapta jos, apesi pe fata zambatoare de acolo si selectezi ce emoticon vrei tu SAU mai simplu apesi pe tastele potrivite ca sa-ti iasa emoticoanele (asa cum fac eu).

| MJJO explică (pentru Kyılε):

Arata-mi care sunt tastele!

| Kyılε a răspuns (pentru MJJO):

Nu ai inteles! Eu ma refeream la astea: "happy" "winking" etc.

| AlissBrie a răspuns:

Dai la chat intrii pe conversatie dreapta jos si apesi pe fata zambitoare apoi selectezi ce emoticon vrei.