| anonim_4396 a întrebat:

De cate ori schimb windows-ul pierd conectarea si parola de la internet(c-zone). de ce? ce e de facut ca sa nu mai am aceasta problema?

3 răspunsuri:
| andreutz a răspuns:

Pai asta e si normal...doar atunci cand reinstalezi windows-ul se sterge tot...iti scrii pe o foaie user-ul si parola si nu vei mai avea probleme oh go on

| sigmanet a răspuns:

Pai nu e nimic iesit din comun. E bine ca inainte sa-ti reinstalezi windows-ul sa-ti salvezi anumite informatii, gen user si pass de la internet.

eileen
| eileen a răspuns:

O scrii pur si simplu pe o hartie si o folosesti pentru conectare, nu ai alta metoda. Succes!