| MrMihaI347 a întrebat:

De câteva zile am o problemă la pc, de la un timp tot mi se instalează nişte programe automat în pc cu text într-o chineză de nu ai cum să descrifezi. În fine, ideea este că aş dori să ştiu cum pot scăpa de ele, înafară de reinstalarea OS.
Precizez, că se instalează mereu la startup chiar dacă le şterg.

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pai da, ca virusii ii stergi asa cum ai tu chef! Prosti or fi aia de i-au facut...
Fii tu baiat destept si pune mana si citeste! Antivirusul tau ce face, doarme?

| gelu1970 a răspuns:

Bitdefender rescue cd
sau
kaspersky rescue cd

| AntoniSoulesOne a răspuns:

Uita.te la programele recent instalate. dezintalează tot ce ţi se pare suspect. şi descarcă malware anti bites şi dă un scan.