| Girly97 a întrebat:

De cateva zile cand vreau sa caut ceva pe Google nu mai scrie istoricul de cautare. Adica de exemplu daca scriu litera s si am cautat data trecuta "se inchid scolile" dupa se scriu litera s-a doua oara imi va da direct ce am cautat adineauri. Unde sa umblu sa imi arate din nou?

4 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

Probabil ai inchis history-ul din setări.

| Girly97 explică (pentru Hammurabi):

Nu am umblat la setari deloc, cred ca s-a inchis din greseala. Cum il deschid?

Bula
| Bula a răspuns (pentru Girly97):

Intrain setarile browserului si verifica daca e permisa memorarea istoricului.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ai scris motorul (Google) dar n-ai scris ce browser ai. In general in Setari si "Sterge datele de navigare" sunt de marcat niste "butoane radio" (asa se numesc acele casute patrate pe care le bifezi).