| Lucifer666 a întrebat:

Caut un program care sa aiba o baza de date, in program sa pot scrie tot felul de nume ( ca de exemplu numele la filme ). Apoi cand caut ceva anume in el( un film) cand scriu prima litera deja sa mi le sorteze pe cele cu acea litera, dupa ce scrie si a doua litera din nou sa le sorteze si tot asa pana ajung la filmul care-l vreau. Pentru ca am vazut nenumarate filme si nu le tin minte dupa nume, astfel nu mai gresesc sa le descarc de mai multe ori big grin.

Multumesc!

1 răspuns:
| maryusik a răspuns:

Loly in primul rand schimba imaginea aia ca ma scharbrsti tongue HAIIIIII STEAUAAAAA!