| DANNY1004 a întrebat:

De cateva zile nu imi mai merge niciuna din cele doua taste Shift de pe tastatura. Nu cred ca sunt stricate, dar in cazul acesta ce altceva ar putea sa aiba?

Răspuns Câştigător
| Chitu_Andrei_2002 a răspuns:

S-ar putea sa fie iesite de la locul lor incearca sa le scoti sau sa le apesi cu putere

2 răspunsuri:
| Cringeus a răspuns:

Si eu am patit ceva de genul acesta si da sunt stricate, mie mi s-a spus ca este rupata o clapa, merge reparata dar cu multa munca, cea mai buna solutie este sa-ti cumperi alta daca vrei sa ai tasta shift inapoi!

Răspuns utilizator avertizat