| AnnDra17 a întrebat:

De cateva zile nu imi mai merge skype-ul, l-am dezinstalat si l-am instalat iar, dar tot nu merge, imi da eroare. Stiti cumva daca e de la ei, sau daca as putea sa fac ceva?

3 răspunsuri:
| WeAreSmart a răspuns:

Ce eroare anume? ce scrie? cum arata?

| untu a răspuns:

Inseamna ca ai probleme cu conexiunea calculatorului cu Internet Explorer sau poate ca trebuie actualizat SKYPE pentru a putea trece intr-o versiune noua!

| AnnDra17 explică (pentru WeAreSmart):

Failed to get proc address for GetLogicalProcessorInformation (KERNEL 32. dll)