| maridana1986 a întrebat:

De cateva zile nu imi merge mailul. nici daca dau click pe pliculetul de la messenger (sa intre direct), nici daca tastez eu adresa in browser. mentionez ca nu am instalat/dezinstalat nimic care ar putea influenta acest lucru. am dezinstalat si instalat iar messenger dar fara nici un rezultat.alte site-uri merg ff bine.va multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o problema la ei.Nu mai dezinstala nimic.Isi va reveni singur.Su eu am avut problema chiar aseara dar si-a revenit foarte repede.De fapt am avut si in trecut problema pe durata mai lunga dar si-a revenit si atunci.

| maridana1986 explică (pentru anonim_4396):

Ok.ms.sper sa fie asa...