| rooldw22 a întrebat:

De ce atunci cand intru intr-un joc si sunt si cu messenger-ul deschis, dupa ce ma plictisesc de game si ies din el, imi iese si din messenger? Ce are?

1 răspuns:
| Fantomita a răspuns:

Ori ai o problema la Windows ori una la Messenger! Incearca sa reinstalezi Windowsul sau Messengerul. Ar merge sa ii dai o Scanare si cu un Antivirus FREE (Avast, Avira, BitDefender Free) Ce Windows ai? Uneori si Windowsul este de vina. Ori depinde cat consuma cat de puternic este calculatorul tau,,,

Sper ca te-am ajutat @rooldw22