| Alexandru1947 a întrebat:

Cine stie de ce cand dua click pe messenger la mine (sunt intrat) imi iese (sing out) Adica imi iese de tot. In prima faza intru pe mess dar dupa imi iese dupa cateva secunde automatcrying. de ce?
Funda +1

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Asta se intampla atunci cand esti logat in mess in 2 locuri, unul se inchide! Sau poate mai foloseste cineva id-ul tau...
Rezolvare : intra in mess cand poti apoi dai clic pe : Sign out de peste tot (adica sa se inchida in toate locurile ) apoi poti intra din nou linistit asta ar fi trebuit sa rezolve problema ta! Bafta!

| Alexandru1947 explică (pentru lpavel):

Dar se inchide de tot mess. nu e vreo problema ca este logat alt cineva cu masu meu.