| Theya1703 a întrebat:

De ce atunci cand intru pe youtube, intr-un joc sau messenger. mi se restarteaza calculatorul?sad Aveti vre`o idee cum pot repara asta?big grin Fuuunda!

3 răspunsuri:
| ankybc a răspuns:

Poate are virusi.

| Theya1703 explică:

Nu e de la virusi. Am reinstalat windows`ul acum cateva zile

| Atlanthenian a răspuns:

Daca nu e de la vreun virus, atunci are anumite erori, configurari neconforme sau altceva in acest sens.
Registry Mechanic e un program care scaneaza si arata erorile si are o posibilitate de a repara pe unele dintre ele, dar trebuie cumparat.
Trebuie revizuit sistemul de operare, e posibil ca la unele functii de video, imagine sau audio sa nu mearga. Ai verificat fisierele video si audio daca merg? Ar putea fi si o functie din setari gresita la modul pornire-oprire.