| DarkShina5566 a întrebat:

De ce atunci cand ma uit pe profilul de facebook al unor prieteni, nu pot lasa comenturi la poze?

3 răspunsuri:
| BlaBlaa a răspuns:

Datorita setarilor lor de confidentialitate tongue

| n1445 a răspuns:

Pentru ca nu ti'ai confirmat inca contul de pe facebook. intra pe mess, dai click pe mail si pe acolo trebuie sa fie ceva legat de facebook dai click pe acel mail si scrie ceva de genul "confirma contul de pe facebook" asa ceva...happy sper ca te descurci

| BandOfHorses a răspuns:

Pentru ca nu-l vrea sa fie comentate pozele/sau nu-l ai la prieteni.