| TheGrooveStreet a întrebat:

De ce atunci cand vreau sa download-ez ceva de pe net mi se ra restart la pc?straight face cum rezolv problema. [windows 7]

4 răspunsuri:
| Baton a răspuns:

Cred ca pc-ul tau e plin de virusi tongue
fa bine si dezinfecteaza-l de virusi si apoi poate iti va merge.
daca windowsul e instalat de mai bine de 3 luni iar tu stai neprotejata pe net si descarci de oriunde si orice atunci reinstaleaza windowsul, ia-ti un antivirus si stai linistita apoi.

| radanpetrica a răspuns:

Cand descarci cu internet explorer?
ai incercat cu alt browser, incearca si in safe mode daca poti.
si incearca sa-l repari!

| ketrov a răspuns:

Scaneaza cu Malwarebytes' Anti-Malware. E gratuit si poate rezolva o multime de probleme.

| dreamy_8787 a răspuns:

Încearcă să downloadezi cu alt browser. Îți recomand Google Chrome.