| Gabi5aa a întrebat:

De ce atunci cand vreau sa maresc Chrome pe tot ecranul imi dispare bara de start?

5 răspunsuri:
| aalexei a răspuns:

Pentru ca Chrome e pe tot ecranul.

| Gabi5aa explică (pentru aalexei):

Pana acum nu facea asa.

| Neagu_Florin_1981 a răspuns:

Pentru ca esti in modul Ecran Complet. Tasta F11 sau Fn si F11 ca sa iesi din acest mod in modul normal.

| Gabi5aa explică (pentru Neagu_Florin_1981):

Nu e asta. mai nou apare bara de start deasupra ferestrei si nu pot vedea ce mesaj scriu pe facebook de exemplu sad

| Neagu_Florin_1981 a răspuns (pentru Gabi5aa):

Conform regulamentului TPU se pare ca nu iti pot trimite mesaj pe privat. Da-mi un mail ceva pe privat si iti trimit instructiuni