| NobodyD a întrebat:

De ce calculatorul numai citeste CD-uri?

8 răspunsuri:
| deavolu a răspuns:

S-ar putea sa-ti fie dusa lentila de citire
iti apare cd playerul in my computer?

| NobodyD explică (pentru deavolu):

Da... si cand deschid imi arata ca CD'ul e gol straight face

| deavolu a răspuns (pentru NobodyD):

Daca ai incercat mai multe CDuri incearca si CDuri originale nu doar cele facute cu calculatorul tau. daca nu mere
inseamna ca ti s-a dus lentila de citire
scoate mufa de alimentare de la CDrom din spate si bag-o inapoi poate isi da drumul

| NobodyD explică (pentru deavolu):

Multumesc oricum, nu citeste nici CD-urile originale. straight face

| Stilpeanu_Constantin_1975 a răspuns (pentru deavolu):

De ce calculatorul numai citeste CD-uri?

| FrozEenSoul a răspuns:

Pardon, cred ca ai vrut sa zici unitatea CD/DVD. Au si ele o durata de viata, cat vrei sa tina un DVD - rom, care este in valoare de vreo 60 lei?

| NobodyD explică (pentru FrozEenSoul):

Am zis ca nu imi citeste niciun CD, cine vrea sa inteleaga intelege cine nu sa nu raspunda happy. Si daca s-a stricat asta este, am pus doar o intrebarewinking.

| Liviucu a răspuns (pentru NobodyD):

Incearca sa il cureti cu un CD din-ala ce-l cumperi de la magazin ce are niste bureti pe el. Daca nu merge nici asa, la cos si altul nou.