| berlin a întrebat:

De ce cand vizionez un film dupa zece minute se face ecranu negru si trebuie sa misc maous ca sa-si revina?

4 răspunsuri:
| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns:

Apasa click dreapta pe ecran dai la screen saver si la wait dai 999999999...

| frumushika09 a răspuns:

Pentru ca, calculatorul intra in stand by daca nu misti mousul, vezi si u la proprietati si mareste timpul

| ᾄᾗἷҭẓᾄᾄ a răspuns:

Dai click dreapta pe desktop, proprietes, Screen Saver si scrie Wait ->numar

| BilaDorel a răspuns:

Din cauza stand by-ului. da pe desktop click dreapta -> properties - > screen saver. si dai acolo cat vrei tu sa treaca.