| nExTwHo a întrebat:

De ce cand vreau sa intru pe metin imi da o eroare ca asta:

Unable to find a version of runtime to run this application?

Va rog raspundeti repede

Răspuns Câştigător
| vadsuntete a răspuns:

Ai putea sa instalezi o noua versiune sau sa instalezi netframework(te scapa de anumite erori).

2 răspunsuri:
| CribSeb a răspuns:

Il aveai instalat si ai mai jucat sau acuma l-ai instalat prima data? Daca este pentru prima data cand l-ai instalat, este posibil sa nu ai instalat pe pc Microsoft NET. Farmework sau daca cumva folosesti antivirus Avasta trebuie sa faci o schimbare din setari iar ultima varainata ar fi ca nu este instalat complet jocul si trebuie sa cauti o alta versiune.Dar daca este metin2 de pe sit-ul officeal atunci raman la ideea ca nu ai NET. Farmework instalat. Succes

| vadsuntete a răspuns:

Ai putea instala o versiune mai noua sau ai putea insala netframework(te scapa de anumite erori).