| Apocalipsa22 a întrebat:

De ce castile de la Beats sunt asa scumpe asa de bune sunt sau firma e de renume ca Chanel, Guci si altele.

Răspuns Câştigător
| Otto2014 a răspuns:

Pentru calitate si firma.
Dar eu recomand Sony, am avut multe casti, dar astea le intrec pe toate, chiar daca-s in-ear si costa 45 lei.

4 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Fiindca sunt facute de Apple. Dar se si aud foarte bine si foarte clar in comparatie cu alte casti. Au o calitate sonora placuta in urechi si bassul este foarte bun la castile Beats.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt si bune sunt si de firma, da nu firmele alea pe care le-ai amintit tu ca alea sunt niste falsuri.

Poate te refereai la Channel si Gucci.

| Oyasumi a răspuns:

Dap,are firma de renume si calitatea e una acceptabila, chiar si eu am casti de la ei.

| AMRAlina a răspuns:

Castile Beats sunt asa de scumpe pentru ca sunt de calitate, se aude WOW la ele.Am o pereche de circa 2 ani si se aude la ele ca atunci cand le-am cumparat.
Referitor la Chanell, Guci, eu zic ca de la aceste firma isi merita banii doar parfumurile pentru ca persista.