| AlinaStromberg a întrebat:

De ce cind primesc mesaje pe iphone 4 nu-mi arata pe ecran? ca sa vad mesajele trebuie sa intru in mesaje

5 răspunsuri:
| ornitoringfsa a răspuns:

Pai vezi pe la setari daca nu ai cumva sa nu iti mai afiseze mesajele... daca nu da-i un format la telefon

| Si_Atat_Iasmi_2000 a răspuns:

E ceva normal! Nu ai facuta o setare big grin
Funda?

| Dragos_Eftimie_1986 a răspuns:

Buna trebuie sa intri in setari dupa in centru de notificari dupa in mesaje acolo alegi bannere scrie sus bifezi toate acolo si ultima optiune afisare pentru ecranu blocat si iti va aparea mesajele.

| AlinaStromberg explică (pentru Dragos_Eftimie_1986):

Am intrat la mine in setari e totul asa cum mi-ati spus insa oricum nu-mi arata

| Dragos_Eftimie_1986 a răspuns:

Ps daca esti din Bucuresti pe viitor sa stii ca repar iphone