| c0pil1n a întrebat:

De ce de fiecare data dupa ce pornesc pc-ul si joc primul meci la fifa imi sacadeaza?
Dar doar primul.

5 răspunsuri:
| ReddY25 a răspuns:

Încearcă sa joci in timp ce îl încarci, adică îl ții în priza

| UserRo10 a răspuns:

Stai sa scot globul de cristal. Ce specificatii are PC-ul, ce FIFA este si mentioneaza daca este cumparat sau piratat

| c0pil1n explică (pentru UserRo10):

Pai nu stiu ce rost au specificatiile din moment ce doar la primul meci dupa ce pornesc pc-ul se blocheaza.
i5 9400f cu rx 580 8gb 16gb ram sursa njoy 650w placa de baza Asus prime h310m r r2.0 / fifa 22 cumparat de pe steam

| UserRo10 a răspuns (pentru c0pil1n):

Daca aveai prea putin ram sau sistemul de operare pe hdd mapa si tot jocul dura pana se incarca complet si de acolo sacadarea

| c0pil1n explică (pentru UserRo10):

Am 2 ssd-uri. nu stiu, dar problema vine din cauza procesorului
cand ajunge la 100% usage