| Melody a întrebat:

De ce de la un timp, cand apelez pe cineva, imi apare: Transfer conditionat+numele celui pe care-l apelez?

Răspuns Câştigător
| LoveYouR a răspuns:

Transfer conditionat inseamna ca a inceput sa sune ...si iti apare asa deoarece asa este normal sa iti apara! Probabikl ca telefonul tau mobil a avut o scurta problema de blocare, si de aceea iti apare asa de la un timpwinkingNu te speria!winkingEste normal! Asa trebuie sa functioneze telefonul tauwinkingFunda?