| Shrek32154 a întrebat:

De ce dintr-o data imi merge greu calculatoru si netu merge greu ca dracu? Mergea totul perfect. Ma jucam fifa 2008 si dintr-o data dadusem un gol fumusel si dadeusem la replay sa-l mai vad si dintr-o data merge greu calculatoru... i-am dat log off refresh dracu nimic... fundita mare

2 răspunsuri:
| Twatwaffle a răspuns:

Ia-ti un antivirus free de pe net si dai un scan. Daca nu, ai o problema de hardware... poate ca-i pe duca hardul.

| Em1neM a răspuns:

Poate fifa are virusi. verifical.mie imi merge ff greu cand am virusi bafta!