| anonim_4396 a întrebat:

De ce emisiunile mai vechi/filme nu se vad la o calitate buna ca cele din ultimii ani? Adica ma refer la videoclipurile,emisiunile filmate, sa zice, in 2000 comparativ cu o emisiune si un video din 2014. Oare pentru. ca atunci nu aparuse tehnologia HD si acele video. emisuni/filme erau filmate si redate fara high definition?

Răspuns Câştigător
| doggy123 a răspuns:

Da...din 2000 pana in 2014 a evoluat mult tehnologia deci e logic ca video-urile de acum sa aiba o calitate mai mare decat cele de mai de mult

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce rost are intrebarea asta? adica tu chiar compari tehnologia din 2000 cu cea de azi? nu era logic sa evolueze in 14 ani?

| K0sti a răspuns:

Tu intrebi, tu raspunzi!