| Yoghinul1345 a întrebat:

Voua nu vi se pare ca e cam exagerat ca nu mai ai la ce sa te uiti in 2023? Ma refer la cinefili, sunt foarte foarte multe seriale bune in prezent dar filmele as zice ca sunt slabe comparativ cu cele din anii 70, 80, voi ce parere aveti? Si in anii 2000-2014 erau mai bune filmele de prin 2016 au inceput sa fie cam slabe.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da, asa este. Am observat si eu.

| dullcat a răspuns:

Buna.Nu mi se pare.Da, se simte o saturatie din cauza diversitatii si bombardarii constante cu ceva nou mereu.Dar in acelasi timp multe filme vechi au note bune doar pentru ca pe atunci nu se faceau asa multe filme si nostalgia face ca lumea sa fie biased.laughing

| J0B0MAT a răspuns:

Anii 1980-2010 pe acolo.Dar apoi serialele le-au cam luat fața filmelor.
Dar aștept Oppenheimer anul ăsta.Pare foarte promițător.

Întrebări recente