| kilometru0 a întrebat:

De ce este asa de mic pretul la Acer s500 are ceva probleme!

2 răspunsuri:
| WalterWhite a răspuns:

Pai am inteles ca e vreo 9 milioane la liber deci cam ieftin pentru un procesor de 1.5 Dual Core si un hardware foarte bun. Probabil ca e asa ieftin deoarece Acer nu prea e producator de telefoane si din cate am inteles bateria e slaba pentru procesorul si ecranul atat de mare. La Orange scrie ca acest produs nu va reveni pe stoc.

| FsH a răspuns:

Folii si Huse pentru smartphone, inclusiv pentru Acer Cloudmobile S500 gasesti aici : http://www.foliisihuse.ro/ro/71-acer-cloudmobile-s500