| Laurretta a întrebat:

De ce imi da aceasta eroare cand incerc sa intru pe un site?
Service Unavailable
HTTP Error 503. The service is unavailable.

Răspuns Câştigător
| TheLastHuman a răspuns:

Serverul de Web (care rulează site-ul Web) este în prezent în imposibilitatea de a gestiona cererea HTTP din cauza unei supraîncărcare temporară sau de întreţinere a serverului.

6 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Eroarea asta vine de obicei de la site ...si nu de la calculatorul tau!
... uite, citeste aici mai multe :
http://pcsupport.about.com/od/findbyerrormessage/a/503error.htm

| edy08 a răspuns:

Incearca sa iei alt browser... opera. google chrome

| StefanKogut a răspuns:

Raspunsurile server de categoria 5 sunt erori de server, deci nu prea ai ce face. De regula serverul returneaza aceasta eroare cind apare o asa numita "unhandeled error", adica eroarea nu este in nici un fel administrata de aplicatie.

| Anutzaxx a răspuns:

Poate pentru ca nu e valabil happy

| theGazetteVortex a răspuns:

Asa imi mai apare si mei la unele site-uri, probabil e stearsa pagina respectiva, sau sunt prea multi useri activi in momentul acelawinking

| paladyn a răspuns:

Instaleaza mozilla firefox de pe filehippo.com...bafta