| b06dan1x7 a întrebat:

De ce cand incerc sa intru pe: http://ro.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=39 35#sp

imi da o eroare:

Server Error in '/' Application.

Parser Error

Description: An error occurred during the parsing of a resource required to service this request. Please review the following specific parse error details and modify your source file appropriately.

Parser Error Message: The process cannot access the file 'C:\Windows\Microsoft.NET\Framework64\v2.0.50727\Tempora ry ASP.NET Files\root\1030b395\38b9dc1c\geeks-column.aspx.vi-vn.res ources' because it is being used by another process.

Source Error:

Line 1:
Line 2:
Line 3:

6 răspunsuri:
| b06dan1x7 explică:

Ce e porcaria asta? dau funda

| b06dan1x7 explică:

Ce e porcaria asta? dau funda!

| Stef_Bri_1990 a răspuns:

Nici la mine nu merge, poate este o problema a site-ului (apropo intra la intrebarile mele si raspunde-mi la singura mea intrebare)

| b06dan1x7 explică (pentru Stef_Bri_1990):

Nu ai

| Stef_Bri_1990 a răspuns (pentru b06dan1x7):

In legatura cu intrebarea, nu se posteaza. Intrebarea este: calculatorul meu (cand il deschid) apare un ecran negru cu o eroare (dupa ce se incarca windows-ul si inainte sa apara desktop-ul). Ce sa fac? Nu mai pot sa-l deschid.sad

| b06dan1x7 explică (pentru Stef_Bri_1990):

Trebuie ca inainte de eroarea aia sa dai repede restart> dupa aceea iti va arata o chestiu cu safe boot, load the settings who work last time, remove backup... iar tu dai > ok? pa pa (se va remedia asa caci mi s-a intamplat si mie)