| CoOlBeE a întrebat:

De ce imi da blue screen la pc? doar ce am cumparat placa de baza cu procesorul si rami, ceva ajutor?

Răspuns Câştigător
| jhonny999 a răspuns:

Problema este de natura Hardware poate sa fie o problema de incompatibilitate, un conflict Ram.
Sfatul meu este sa il duci la un specialist, sa nu complici lucrurile mai mult.

4 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Salut.
Sunt mai multe posibilitatii, citeste cu atentie penultimul rad si vezi cauza!
Inainte de toate, vezi daca memoria ram e ok.
Intra in control panel, system and security, administrative tools si aici selectezi windows memory diagnostic.
Succes!

| piratuu a răspuns:

E din cauza ca ai avut o eroare si trebuie sa-l restartezi.

| Grasshoper a răspuns:

Probabil e din bios toata treaba!