| adriangabor92 a întrebat:

De ce imi da eroare cand setez controalele la pes 2004 ca sa fie ca la pes 2010 si de ce nu se salveaza? Este full pes 2004? De ce sunt alte echipe in Franta, Anglia? Se poate juca online? Cum? De ce in Master League nu sunt jucatorii de la echipa respectiva ca la pes 2010?

Răspuns Câştigător
| LionDen a răspuns:

Hoooo nu te panica.hai sa-ti explic.pesul de obicei nu are licentele la echipele reale.pentru ca sunt scumpe.si asa face niste modificari la stema/numele echipei/componenta echipei ca sa nu para a cea reala.pentru a nu incalca drepturile de autor care probabil nu au bani cei de la ATARI sa le cumpere.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa dai la altfel meniu la mster league dai la cup parca sunt mai multe feluri si sunt jucatorii respectivi