| Shrek32154 a întrebat:

De ce imi deschide tot felul de siteuri de rahat cu pariuri fara ca eu sa vreau sa intru? de exemplu orice vreau sa intru pe orice pagina mereu imi deschide rahaturi (bwin bet 365 good game empire si draci) funda

Răspuns Câştigător
| angel74dm a răspuns:

Mergi la Tools, Add-ons, apoi la prima rubrică, Get Add-ons, apoi la Search all add-ons scrii Adblock, dai pe lupă, şi selectezi primul, Adblock 2.2.3 şi apoi Install. Să vezi cum ţi le blochează singur, nici o treabă nu mai ai... Dacă nu se blochează singure pe anumite site-uri, dai tastă dreapta pe reclama respectivă şi mergi jos la Adblock plus. Simplu!

3 răspunsuri:
| 404namenotfound a răspuns:

Poti folosi Adblock ca sa scapi de reclamele alea tampite.

| xXxMeLexyxXx a răspuns:

Si eu pateam la fel dar acum folosesc adblock e bun.

| Claudiu3078 a răspuns:

L