| Vans a întrebat:

De ce îmi merge greu laptop-ul?

7 răspunsuri:
| Cattuzu a răspuns:

Probabil este oarecum vechi si u ai f multe programe noi si le folosesti de o data pe toate, o metoda ar fi sa mai reduci din ele, ai virusi si aici recomand instalarea unui antivirus sau reinstalarea sitemului de operare, sau il tii in pat si nu are racire suficienta, fiind nu foarte performant. Funda?

| DDCC a răspuns:

Downloadezi ca antivirus Kaspersky cu trial, scanezi tot, iei Ccleaner și cauți erori, Start> run> msconfig.exe și bifezi diagnostic startup, Apply, Ok. Chestia cu diagnostic startup, îți vor porni doar programele și serviciile necesare pentru Windows.

| KristalPop a răspuns:

Posibil să ai viruşi sau probleme cu netul.
Încearcă să-ţi reinstalezi windows-ul.

| HighByTheBeach a răspuns:

Buna! Posibil ca are foarte multi virusi sau ca windowsul e vechi!

| summergirl25 a răspuns:

Iti merge greu laptop-ul pentru ai multi virus I pe el! Incearca sa gasesti un program de de-virusat! Sper ca te-am ajutat!

| ionut25032002 a răspuns:

Ai multi virusi sau ai foarte multe programe. fundaaaaaaaaaaaaaaa

| uNoMdEfOcMiC22 a răspuns:

Pai in primul rand laptop-ul poate e vechi.in al doilea rand ai mai instalat multe chestii in el? Si in al treilea rand poate are virusi laptop-ul si trebuie sa instalezi Antivirus. Sper ca te am ajutat.