| Gabriel_Bogdan_2001 a întrebat:

De ce cand am incarcatorul in laptop si nu se incarca imi merge laptopu-l greu!

2 răspunsuri:
| Alexuţ02 a răspuns:

Salut, incearca sa setezi si tu unde ai bateria in dreapta jos a ecranului dai click si dai HIGH PERFORMANCE, cand nu e bagat la incarcat nu foloseste 100% din capacitate! Bafta!

| Cosmin_Sanky_2002 a răspuns:

Când nu ai incarcătorul în Leptop el nu mai foloseşte toate resursele din procesor,ai niste setari cand dai click dreapta trebuie sa ai ceva cu procesor, la mine la Leptop asa este si schimbi acolo, cand ai incarcatorul scos sa iti foloseasca la fel resursele din procesor, sunt multe tutoriale pe YT, sper ca te-am ajutat! Succes!