| FataCuDouaFete a întrebat:

De ce imi spune Missing Plug-in la filmele si jocurile de pe net? Trebuie sa downloadez vreun program? multumesc. dau funda si voturi.

3 răspunsuri:
| Sihastrul a răspuns:

Mozilla Firefox, IE au nevoie de Adobe flash player plugin instalat pe pc si nici atunci 100% nu redau, instaleaza google chrome si problemele de genul asta dispar.

| GEORGE a răspuns:

Folosesti internet explorer? daca da, descarca google chrome si acolo te indruma sa descarci programele necesare daca nu sunt instalate deja. dar daca nu vrei asa poti sa scrii pe google Adobe flash player, descarca-l si instaleaza-l si iti mai trebuie pentru unele jocuri Adobe shockwave player. ia-l si pe ala. dupa ce le-ai instalat nu are cum sa nu mearga

| anideea a răspuns:

Am avut aceeasi problema la un joc si l-am descarcat apoi a mers
incearca sa-l descarci