| cosmy200 a întrebat:

De ce imi zice la google play store,,unfortunately, google play store has stopped" si imi iasa afara? Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| ASMarian11 a răspuns:

Nu nu pierzi datele, dar daca zici ca nu merge... Ai incercat sa stergi google play si sa il reinstalezi?

| cosmy200 explică (pentru ASMarian11):

Nu...incerc acum

5 răspunsuri:
| Florenta16 a răspuns:

Cel mai probabil nu esti conectat la internet.

| ASMarian11 a răspuns:

Nu neaparat de la conexiunea de internet. Aceasta eroare mi-a aparut si mie odata. Cea mai uzuala cale de rezolavare este sa intri in setari, apps sau aplicatii, sa gasesti magazin play si apoi apesi pe el si stergi prima oara memoria cache iar dupa acea poti sa apesi si pe sterge datele. Restartarea telefonului/tabletei este optionala. Sper ca ti-am fost de ajutor! Funda?

| cosmy200 explică (pentru ASMarian11):

Si voi pierde datele din tableta?

| cosmy200 explică (pentru ASMarian11):

Nu mergesad