| jdavy209 a întrebat:

De ce in jocuri pe ps2 si ps3 se vad niste dungi greu vizibile ca un fel de curcubeu mai ales daca te uiti noaptea pe un perete sau pe cer uneori,jocurile se vad super doar ca uneori se mai vad dungile alea, am mai citit pe net si mai scria ca e din cauza televizorului, nu am chiar cel mai bun tv cred ca nu e nici 720p macar, gen e plasma, are hdmi dar nu vede super nici pe programele tv

1 răspuns:
| Banned993218 a răspuns:

Cel mai probabil ecranul este de o calitate proasta sau poate tv-ul este prea vechi