| ahitler567808 a întrebat:

Ce tv imi recomandati incat sa nu se mai vada dungi pe canalele tv si in jocuri pe console de ex daca te uiti in gta v noaptea pe cer (il am pe ps3)se vad niste dungi, ziua nu se vad si pe canale tv se vad mai mereu(e un tv cu hdmi Philips Flat tv 2006-2007 cred)?

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Este din cauza televizorului, este cu tub? S au uscat niste condensatori in el de aceea se vad dungile alea trebuie dus la un atelier reparatii televizoare si il vor face ăia acolo, le spui tu ce simptome prezinta televizorul, poate trebuie schimbat doar selectorul de canale, unde intra antena, incearca cu un humax pe av sa vezi daca mai are dungi.