| Bibiii_7939 a întrebat:

De ce in timp ce se instaleaza mess-ul imi apare The application failed to initialize properly(0xc0150002). Click on Ok TO the terminate the application? Cum pot rezolva aceasta?

Răspuns Câştigător
| AndR3y_2220 a răspuns:

poate fi din setup-ul fisierelor, nu a putut extrage toate fişierele necesare şi, prin urmare, se blochează. dezinstaleaza tot ce tine de yahoo si sterge din proram files floderul cu yahoo.
apoi instaleaza cel de aici si o sa iti mearga
http://download.yimg.com/ycs/msg/dl/msgr10/us/ymsgr1000_525_us.exe

Succes