| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema. am un LG optimus black p970. Am instalat gamecih pentru ca m-am satutat sa strang pentru a 3-a oara punctele la temple run... :d si nu stiu sa il folosesc... imi scrie error. no root users only. stie cineva ce e de facut. FUNDA

Răspuns Câştigător
| CristiT a răspuns:

Eu iti sugerez sa incetezi cu folosirea de astfel de "hackuri" sau "scam-uri" pentru ca doar o sa iti strici "talifonu" si nu cred ca o sa-ti convina sa scoti niste bani din buzunar nu?

| Gotdns a răspuns (pentru CristiT):

Stii cum Pot schimba Softul la Lg optimus Black? Vreau sa pun pe el 4.0.1

| CristiT a răspuns (pentru Gotdns):

Dai si tu un update happy (Trebuie sa ai NET pe telefon ) Ai in optiuni sau prin meniu : Update software sau Soft update... etc... Bafta

| Gotdns a răspuns (pentru CristiT):

Nu gasesc in telefon asa ceva...