| albert55 a întrebat:

De ce la Samsung cand setezi un wallpaper de pe card se copiaza imaginea in telefon la fel si cu sunetele de pe card? Poate fi cumva remediata aceasta problema?

Răspuns Câştigător
| traveler a răspuns:

Pentru ca daca din neatentie scoti cardul tel se blocheaza si nu stie ce melodie sa "cante" cind esti sunat si melodia aleasa era pa cardul ce tocmai este scos.De aceia le copiaza automat in sistemul lui, ca sa le acceseze rapid la nevoie. Bafta.

1 răspuns:
| MYK3 a răspuns:

Nu e o problema inca e o imbunatatire