| anonim_4396 a întrebat:

De ce la unele persoane din lista de mass imi arata ca pot da add s-au ignore iar la altele nu?

4 răspunsuri:
| deleuandrei a răspuns:

La cele pe care iti arata ca poti da add sau ignore inseamna ca nu le ai in lista. le-ai sters. iar cele pe care nu le poti da inseamna ca le ai in lista. cred ca ai inteles ce am vrut sa zic.winkingtongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu le am in lista dar iseamna ca acele persoane nu m-au acceptat in lista lor?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar acele persoane eu le-am introdus in lista mea.Nu stiu daca acele persoane m-au acceptat in lista lor pentru ca eu le-am cautat pe detect si persoanele erau online iar in lista mea aratau ca sunt offline.

| cs4ever a răspuns:

La alea care poti da ign.inseamna ca nu le ai in lista pe cand la aia care ii ai nutonguetonguedaca vrei sa dai ign de ex lu : nea _gigel dai dublu click pe el apoi aparee fereastra care vb cu el. apoi il cauti in lista de mes. dai click dreapta pe el si dai delete. apoi te intorci la pag.care vb cu el.si ii dai buzz incerci sa vb cu el. apoi o inchizi.si el raspunde el.si apoi.iti apare aia ca ignore si.addtonguebft sper ca ai intelestongue