| anonim_4396 a întrebat:

de ce mi sau sters pozele (le-am recuperat cu recover my files)
cu toate ca nimeni nu le-a sters

3 răspunsuri:
| JustMeFlory a răspuns:

Pozele din calculator? daca da inseamna ca ai vreun virus naravas! Scaneaza-ti pc cu anti-virusu'.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

n-am virushi

| cosmin22001 a răspuns:

Buna irina ai recover my files happy cum e? esti multumita de program? da-mi si mie un raspuns happy mersi happy ca vreau si eu sa recuperez niste data si nu stiu daca merita sa dau banii pe acest program mersi si astept un raspuns de la tine