| Aloo123 a întrebat:

De ce mi se aude muzica foarte incet in casti. Castile nu au ceva un buton pentru marirea volumului.Am windows xp.

6 răspunsuri:
| Andr3y007 a răspuns:

Trebuie data mai tare din pc (nu au buton de marire a volumului) funda?

| Aloo123 explică (pentru Andr3y007):

Cum anume sa-l dau mai tare din pc?

| Andr3y007 a răspuns (pentru Aloo123):

Din programu placii de sunet...din bara de jos din dreapta acolo iti apare ca un (difuzoras)... funda?

| RoSupermanTeam a răspuns:

Salut uite un tutorial super http://www.youtube.com/watch?v=RVrUBIX4d8s cum sa maresti volumul si merge super e facut chiar de mine

| meduza210 a răspuns:

Sa stii ca este dela casti

| Salbaticul20 a răspuns:

Mai nou am gasit eu o cale prin care se poate modifica suntetul:
Start->Control Panel->Sound->(dublu click pe Speakers)->Enhancements->(bifezi Disable all sound effects)
Sper ca am fost de ajutor ^_^