| Kennedy95 a întrebat:

De ce mi se descarca bateria peste noapte? am un BlackBerry bold 9900, il las noaptea full fara nicio aplicatie pornita si dimineata e bateria goala. ziua nu am probleme, doar noaptea.

7 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Trece-l pe economic, reduci la el si luminozitatea si mai ales vezi sa nu ai conexiune la internet pornita.

| Kennedy95 explică (pentru antimulte):

Si cum il trec pe economic?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai frecat bateria...ce sa zic?

Răspuns utilizator avertizat
| SofiaAndreea a răspuns:

Nu-l duce bateria. happy, sau ai umblat tu pe el ft mult, incearca sa il dai tu pe mod economic, daca ai!

| kenzo0502 a răspuns:

Ar putea fi o problema cu bateria in cazul in care atunci cand te culci, telefonul are aplicatii/net oprit. E cumva fierbite dimineata cand te trezesti?

| Kennedy95 explică (pentru kenzo0502):

Nu e fierbinte, e pur si simplu bateria moarta, nu are nicio aplicatie deschisa