| adriangabor92 a întrebat:

De ce mi se deschide mailul cu internet explorer? Cum il setez sa mi se deschida cu mozila?

Răspuns Câştigător
| deyna23 a răspuns:

Din cate stiu nu poti sa setezi sa sse deschida cu mozila. daca vrei sa se deschida cu mozila atunci inainte de a apasa pe butonul mail intra in mozila si atunci mailu iti va aparea in mozila.Succese:*. fundita?

3 răspunsuri:
| madia a răspuns:

Dai la setari: navigator implicit.
La mine merge.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De şmecher.
Mai pune mâna pe carte ca ne-ai obosit cu întrebarile tale inteligente.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite aici raspunsul : http://gynoo.blogspot.com/......wser.html. Incearca a doua metoda. La mine a mers. Bafta;)