| winer98 a întrebat:

De ce mi se inchide greu windows 8.De pornit porneste in 5 sec Dar de inchs nu pot sa spun ca se inchide greu dar imi scrie windows is shut down se inchide monitorul dar unitate tot mai functioneaza 3min.De ce? dau funda?

Răspuns Câştigător
| shannygelu a răspuns:

Trebuie umblat in registriila regedit

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Pentru ca ai programe sau aplicatii deschise iar calculatorul le inchide foarte greu. Incearca sa inchizi toate programele inainte sa inchizi calculatorul.

| Tagaso a răspuns:

Durează până închide aplicațiile, până salvează setările, e ceva normal.

| SmokeyEye a răspuns:

Cate aplicatii trebuie sa se inchida vs cate aplicatii ruleaza la startup?