| marius101 a întrebat:

De ce mi se restarteaza calulatorul cand pornesc a 2 oara metin2 ro? Funda cel care imi spune cum sa rezolv problema!

Răspuns Câştigător
| RandyOrton66 a răspuns:

Ba nu.....la windows7 nu se intampla asa ceva doar la wndows XP... taceti daca nu stiti despre ce este vorba! funda?

5 răspunsuri:
| shhhs a răspuns:

Repet:
Uite aici un ghid ce te va ajuta cu siguranta:
http://orademetin.blogspot.ro/......rt-la.html
Bafta!

| Eedytso a răspuns:

Salut, vezi sa nu fie vreun driver instalat prost in special placa video. sau daca nu ia ultima versiune a jocului. poate are vreo problema

| G3orge96 a răspuns:

Asa patesc si eu cu metin2 ro nu-mi da voie sa intru pe 2 conturi o data. Nu e din cauza jocului e din cauza de un driver ca nu l-ai instalat bine. Reinstaleazati windowsul cel mai bine

| p3trutz222 a răspuns:

Incearca sa dezinstalezi jocul si sa il reinstalezi ca poate nu s-a in stalat cum trebuie, ai grija sa aiba update-ul facut! Funda?

| Pufulet3211 a răspuns:

Esti jucator adevarat de Metin2? Vrei sa descoperi o noua provocare? Ei bine, http://metin2diavola.ro/site/index.php insasi o provocare deosebit de grea, arata-ti marile puteri in lupta contra monstrilor. Descarca clientul nostru, inregistreaza-te si intra in batalia marilor regate contra monstrilor! Ce ai de pierdut? Nimic! Ce ai de castigat insa, este o experienta unica si plina de distractie alaturi de staff-ul nostru matur, capabil de a lua o decizie corecta in fata problemelor intampinare! Marea aventura abia a inceput!