| iulia745 a întrebat:

De ce mi se restarteaza pc-ul cand incerc sa conectez web-ul? thinking
ma poate ajuta cineva? :-s

Răspuns Câştigător
| ronin33dan a răspuns:

Acum vreo 2 ani umbla un virusel care iti restarta compul cand voiai sa bagi ceva in USB.Incearca si scaneaza-ti compul si verifica daca ai driverele de placa baza instalate corect desi asta nu cred ca este o problema.Ar mai fi o varinta in care sa ai ceva conflicte de drivere in comp.Atunci abia este o problema. Incearca o reinstalare de drivere in prima faza, dar mai intai dezinstaleaza.Succes!

1 răspuns:
| minteuandedouaori a răspuns:

Este stricat windowsul poate
sau ii virusat calculatorul
si eu am patit din astea